Šta vas najviše nervira

Pričajmo o nekim stvarima izvan igre...

Šta vas najviše nervira

PostPostao/la Micy04 » 30 srp 2011, 23:06

Od svega što ste ikada mrzili i što vas je nerviralo na ladypopular,šta vas još uvijek nervira?Šta vas natjera na ovakvu facu: X( Evo da ja probijem led.

Nerviraju me copy/paste poruke..Uhh pa zar je svaka ladyca ista pa da sve zaslužuju istu poruku.Ma daj !
Previsoke cijene:Taman se obradujemo novoj kolekciji,a ono sve u dijamantima i to po 100 dijamanata.Izgubiš volju za kupovinom.
Kad ladyca sa 3 nivoa hoće na podij-svi želimo na podij,to je jasno,ali ipak bi se mogli potruditi za veći level a onda i za podij..

Ako se sjetim još nečega dopisaću..A sada vi!
Svi živimo neki život novi,a molimo stari da se vrati...
Micy04
Hero Member
Hero Member

Has thanked: 0 time
Have thanks: 2 times

Re: Šta vas najviše nervira

PostPostao/la Eysan123 » 03 kol 2011, 21:30

Nervira me kada kažu da su dale max a dale su minus ili uopće nisu dale ništa... Ja koristim copy-paste ali bar nisam takva da samo pošaljem copy-paste i kažem u poruci da sam dala max a nisam.. Uvijek dam max, ali nemam toliko originalne komentare za svaku lady..

Nerviraju me lady-ce koje žele osvojiti SVE nagrade za redom pa zbog njih druge ne mogu na podij bez obzira koliko se potrude.. Dobro, ovo STVARNO nije u redu od mene, ali istina je.. Ja nisam veliki lvl, 15 sam, i ne igram dugo s ovom lady (prije sam igrala na staroj verziji pa sam odustala i obrisali su je i sad sam ponovo počela) ali eto pokušat ću boriti se za podij, pa što bude..

Lady-ce koje NAMJERNO daju minuse onima koje se bore kako bi njihove prijateljice bile na podiju.. Zašto? Ne možete biti toliko pokvarene.. :|

Nervira me i to što moramo stalno kupovati neke kostime na levelima, bez uvrede, ali svi ti kostimi koje sam dosad morala kupiti su očajni.. Šeherezada, ciganka, užas.. i još su skupi..
Eysan123
Jr. Member
Jr. Member

Have thanks: 1 time

PostPostao/la Micy04 » 03 kol 2011, 22:33

Ovo za kostime se slažemm..a i ja kad se borim za podij,koristim copy/paste,ali to je ok..Ah da,stalno iste na podiju to je dosadno.Trenutno se borim za podij,ali čini mi se da neću stići ni do bronzee kmee
Micy04
Hero Member
Hero Member

PostPostao/la Eysan123 » 03 kol 2011, 23:30

I nervira me sto u mini igrama ne mozemo zaraditi vise bodova jer ja necu za godinu dana preci 15 lvl, imam 45 000 bodova a treba mi 75 000, a vecinu dostignuca za bodove sam rijesila, jedino mi preostaje knjiznica u kojoj dobivam od 1-10 bodova >-<
Eysan123
Jr. Member
Jr. Member

PostPostao/la stronghits » 03 kol 2011, 23:49

Mene posebno živcira neukus. Ima puno ladyca koje spare nesparive komade odjeće i što je najgore, dođu na podij! Što duže igram ovu igru, sve su jadnije kombinacije, a igram ju više od godinu dana, tako da znam što pričam. X(
Fortes fortuna adiuvat
stronghits
Sr. Member
Sr. Member

Have thanks: 3 times

PostPostao/la Eysan123 » 04 kol 2011, 00:03

To me isto živcira, mrzim kad se obuku kao da idu na maskembal :pinch:
Eysan123
Jr. Member
Jr. Member

PostPostao/la Lahurina » 04 kol 2011, 08:45

Eysan123 je napisao/la:To me isto živcira, mrzim kad se obuku kao da idu na maskembal :pinch:

Ne samo to one se mogu oblačiti kako žele neg govore da su one najbolje i najljepše >.<
♥Knjiga je najbrži auto za put oko svijeta♥
♥J. K. Rowling♥
♥Harry James Potter♥
♥The Casual Vacancy♥
Lahurina
Hero Member
Hero Member

Have thanks: 6 times
National Flag:
Croatia

PostPostao/la Eysan123 » 04 kol 2011, 10:40

Lahurina je napisao/la:
Eysan123 je napisao/la:To me isto živcira, mrzim kad se obuku kao da idu na maskembal :pinch:

Ne samo to one se mogu oblačiti kako žele neg govore da su one najbolje i najljepše >.<

I vrijeđaju druge lady-ce.. Ma to netko sigurno napravi iz šale lady, i namjerno to radi, a ako nije, onda su te cure stvarnoooo... beživotne :pinch:
Eysan123
Jr. Member
Jr. Member

PostPostao/la Micy04 » 04 kol 2011, 11:26

Neke cure iz mog grada naprave lady samo da bi otvarale paketee..I dođe neka koja ima 0 dana igre i kaže ja sam najljepša..bla blaa..
Micy04
Hero Member
Hero Member

PostPostao/la Eysan123 » 04 kol 2011, 13:58

Dobro već bih i mogla preći preko toga da je ona promijenila boju kose i obukla nešto normalno, ali kosa koju mora imati u ciljevima i početna odjeća, pa za sebe kaže da je najljepša a da su ostale ružne ?( ?( :|
Eysan123
Jr. Member
Jr. Member

Sljedeća

Natrag na Offtopic