Šta vas najviše nervira

Pričajmo o nekim stvarima izvan igre...

Re: Šta vas najviše nervira

PostPostao/la NeNa » 09 ruj 2011, 19:41

mene nervira kada me ujutro probude, a meni se spava......... :D
Irena1997
NeNa
Sr. Member
Sr. Member

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

PostPostao/la Ladyrokerica » 10 ruj 2011, 10:40

Mene nervira kada mi neke ladyce napišu max , a nisu 10. level nego 5 npr. :D
Ladyrokerica
Sr. Member
Sr. Member

Have thanks: 2 times
National Flag:
Croatia

PostPostao/la Lahurina » 18 ruj 2011, 19:08

I mene i one koje se bore za podij a 3 su lvl
♥Knjiga je najbrži auto za put oko svijeta♥
♥J. K. Rowling♥
♥Harry James Potter♥
♥The Casual Vacancy♥
Lahurina
Hero Member
Hero Member

Have thanks: 6 times
National Flag:
Croatia

PostPostao/la Crna » 20 ruj 2011, 14:54

Micy04 je napisao/la:Od svega što ste ikada mrzili i što vas je nerviralo na ladypopular,šta vas još uvijek nervira?Šta vas natjera na ovakvu facu: X( Evo da ja probijem led.

Nerviraju me copy/paste poruke..Uhh pa zar je svaka ladyca ista pa da sve zaslužuju istu poruku.Ma daj !
Previsoke cijene:Taman se obradujemo novoj kolekciji,a ono sve u dijamantima i to po 100 dijamanata.Izgubiš volju za kupovinom.
Kad ladyca sa 3 nivoa hoće na podij-svi želimo na podij,to je jasno,ali ipak bi se mogli potruditi za veći level a onda i za podij..

Ako se sjetim još nečega dopisaću..A sada vi!

Da... I mene to živcira... Zar sve mora biti u dijamantima??? Shvaćam...Ljudi moraju zaraditi, ali ne kupuju svi dijamante...Može li bar nešto biti u dijamantima, pa da kasnije bude u dolarima...???

Ja bi to... :thumbsup:
Crna
Jr. Member
Jr. Member

National Flag:
Croatia

PostPostao/la Crna » 20 ruj 2011, 15:47

ema je napisao/la:"Zar sve mora biti u dijamantima???" sto to sve? vidim ima jako lijepe odjece i za dolare..

Pa...Ima. Ali ima prelijepih stvari i za dijamante...Ja bi one starke, a nemam dijamanata... ;(
Crna
Jr. Member
Jr. Member

National Flag:
Croatia

PostPostao/la dzanaa » 20 ruj 2011, 17:16

puno toga mene nervira kao npr.posaljem izazove koje moram skupiti u ciljevima a neke ledi se na mene ljute jer sam veci nivo od njih bas smijesno pa mogu ih odbiti a ne mene vredjati javim se jos ima puno toga
dzanaa
Newbie
Newbie

PostPostao/la Micy04 » 20 ruj 2011, 19:02

Ajojj..Ako sam ikad prije tražila novce od tebe,sorry..Vidim kakvi su ti ciljevi..Samo ti skupljaj,ne moraš se pravdati,razumjece jednog dana kad shvate..Kisss
Svi živimo neki život novi,a molimo stari da se vrati...
Micy04
Hero Member
Hero Member

Have thanks: 2 times

PostPostao/la Mojeocisunajlepse » 25 lis 2011, 17:29

Afff to i mene zivcira...A i nervira mee kada neko 3-4 uu statusu mu pise o meni..Ja odem u njegovo o meni i kao pise BORIM SE ZA PODIJJ!GLASUJTE UZVRACAM MAX!Ko prvo nemogu uzvratiti max i ko drugo one podij?Ma bezi bree.. :huh: Nerviraju mee ladyce koej lazu za amx i daju negativne glasove..Isto tako me nerviraju one koje su pune sebe ono kaoo ignorisu one koji salju copy paste porukee i sve ih iritira i tako..OMG!Nerviraju me ladycee kojee da bih dosle do podija daju ponim drugima minuse...I nerviraju me one kojee hakuju drugima profilee! :cursing: Nerviraju me onee kojee pozajmljuju novac od drugih i nikad ne vrate i ako su obecale..A toliko me nervira sto svakodnevno dobijem po 20 poruka kaoo od onih lady sto su 3 razina jel ti trebaju dijamanti?Ako hoces daj mi ime i sifru ja cu ti skupiti za minutt ja imam 20000 dijamantaa.. 8|
slika
Mojeocisunajlepse
Newbie
Newbie

PostPostao/la Mojeocisunajlepse » 26 lis 2011, 10:21

Mojeocisunajlepse je napisao/la:Afff to i mene zivcira...A i nervira mee kada neko 3-4 razinaa a uu statusu mu pise o meni..Ja odem u njegovo o meni i kao pise BORIM SE ZA PODIJJ!GLASUJTE UZVRACAM MAX!Ko prvo nemogu uzvratiti max i ko drugo one podij?Ma bezi bree.. :huh: Nerviraju mee ladyce koej lazu za amx i daju negativne glasove..Isto tako me nerviraju one koje su pune sebe ono kaoo ignorisu one koji salju copy paste porukee i sve ih iritira i tako..OMG!Nerviraju me ladycee kojee da bih dosle do podija daju ponim drugima minuse...I nerviraju me one kojee hakuju drugima profilee! :cursing: Nerviraju me onee kojee pozajmljuju novac od drugih i nikad ne vrate i ako su obecale..A toliko me nervira sto svakodnevno dobijem po 20 poruka kaoo od onih lady sto su 3 razina jel ti trebaju dijamanti?Ako hoces daj mi ime i sifru ja cu ti skupiti za minutt ja imam 20000 dijamantaa.. 8|
slika
Mojeocisunajlepse
Newbie
Newbie

PostPostao/la Ružičasta_lady » 08 sij 2012, 15:38

Mojeocisunajlepse je napisao/la:
Mojeocisunajlepse je napisao/la:Afff to i mene zivcira...A i nervira mee kada neko 3-4 razinaa a uu statusu mu pise o meni..Ja odem u njegovo o meni i kao pise BORIM SE ZA PODIJJ!GLASUJTE UZVRACAM MAX!Ko prvo nemogu uzvratiti max i ko drugo one podij?Ma bezi bree.. :huh: Nerviraju mee ladyce koej lazu za amx i daju negativne glasove..Isto tako me nerviraju one koje su pune sebe ono kaoo ignorisu one koji salju copy paste porukee i sve ih iritira i tako..OMG!Nerviraju me ladycee kojee da bih dosle do podija daju ponim drugima minuse...I nerviraju me one kojee hakuju drugima profilee! :cursing: Nerviraju me onee kojee pozajmljuju novac od drugih i nikad ne vrate i ako su obecale..A toliko me nervira sto svakodnevno dobijem po 20 poruka kaoo od onih lady sto su 3 razina jel ti trebaju dijamanti?Ako hoces daj mi ime i sifru ja cu ti skupiti za minutt ja imam 20000 dijamantaa.. 8|
\slika
Ružičasta_lady
Hero Member
Hero Member

National Flag:
Croatia

PrethodnaSljedeća

Natrag na Offtopic