Zabavni trenuci

Pričajmo o nekim stvarima izvan igre...

Re: Zabavni trenuci u školi (biseri, lapsuzi i sl.)

PostPostao/la Little Princess » 10 ožu 2011, 19:36

Evo, danas je u našem razredu netko izjavio:

- Učiteljice, stavil sam si gumicu u usta i sad mi je neki čudan okus... :smesna:

Mislim da je to bio samo izgovor da može van ići piti vode (i šetati po hodniku :P )... Nadam se :D
Little Princess
Hero Member
Hero Member

Has thanked: 0 time
Have thanks: 7 times
National Flag:
Croatia

PostPostao/la nora-noe » 10 ožu 2011, 20:05

evo jedan moj: jedan karlo iz mog razreda ima kosu kao da ga je lonac pravio.....i kže karlo meni danas fuj imas odvratnu kosu,a nato cu ja njemu uf pravi mi se javio a ti imas cijeli kuhinjski pribor na glavi....ahahahahaha
nora-noe
Full Member
Full Member

Have thanks: 1 time

PostPostao/la Peyp » 11 ožu 2011, 19:09

Ajde da podjelim i ja nešto. pisai smo zadaćnice (još od prošle godine). Evo vam 2 primjera ;)

1. Dečko je radio zadaćnicu kao dnevnik i lijepo krenuo pisati.
25.3.2055
Šetao sam ulicom. Na mene je naletio auto.
Bla bla. priča neš o bolnici i to kak je tamo bilo...
28.4.2055
Umro sam. (Valjda se vratio iz mrtvih da napiše u dnevnik da je umro O.o)

i 2. biser

Ja i moj prijatelj, koji je u ratu izgubio ruku i nogu, išli smo u etnju. Zatim smo čuli povike u banci i shvatili da je pljačka. moj prijatelj je odmah otrčao (bez nogo xD) i onesposobio 1 napadača (frend bez ruke) a drugi mu je pucao u trbuh i pobjegao. Mojeg su prijatelja prevezli u bolnicu gdje je pao u komi. Bio je u komi 20 godina i onda se probudio. Pitao sam doktora kako mu je, a doktor je rekao da se nikad nije bolje osjecao, ali da je u bolnici poludio i iskopao si oko žlicom. O.o Nakon nekoliko dana moj je prijatelj umro, ali je izgledao najbolje u životu.

I ta je zadaćnica dobila 2 :D
Peyp
Sr. Member
Sr. Member

PostPostao/la JaEXTRA » 15 ožu 2011, 16:24

hahahah
dns je vjeroučitelj bio skroz smotan i umoran:

" Pa, djeco, kako vi ne razumijete da samo ljudi imaju dušu! Životinje i biljke jesu živa bića ali duše nemaju već samo tijelo dok ljudi imaju duše ali nemaju tijelo" :P

Jedan dečko je pito: "Nastavniče, ako su Adam i Eva bili izbačeni iz Edena zbog jedne jabuke, zar onda mi možemo biti izbačeni iz škole ako pojedemo jabuku jer ipak kažete da je ovo mjesto kao raj?"
Vjeroučitelj: "Otkud ti takve ideje? Od jedne naranče ti nećeš moći van ali oni su jeli zabranjene banane pa su morali!"

Povijest:
Nastavnica: "Matija, što su to mumije?"
Matija: Mumije su jeziva stvorenja koja se već tisućama godna puščaju da plaše ljude! Umotane u u zavoje i sad se osvečuju ljudima! A znate zašt je to tak? Because su jednom davno bile ružne babe i ljudi su ih naravno tuklii i sad se umotane u zavoje zogtih rana osvečuju svima jer ne vde ko je ko!"

To je bilo 1 u imenik! :D
[color=#BF00BF][color=#BF00FF]Smij se i kad bi plakati htjela. Osmijehom blažiš što ti duša skriva. Jer tako se mora pred današnjim svijetom koji u tuđim suzama uživa. ;( ISTINA :angels:[/color][/color]
http://78.46.57.132/signatures/hr/2/0/5/20567/20567.jpg
JaEXTRA
Sr. Member
Sr. Member

Have thanks: 2 times

PostPostao/la maja_sarajevo » 18 ožu 2011, 23:03

Evo i ja dodam svoj biser :D Ako se iko u skoli provaljivao onda sam to bila ja :whistling: Na casu engleskog jezika radili smo novu lekciju i ja kao obicno nezainteresirana gledala sam se na ogledalo i sminkala :D
i profesorica kaze : " I Majo , je li jos Snjezana na prvom mjestu ?" kad cu ja na to " Nije profesorice, sad je na drugom " :D :huh:
onda iz njemackog jezika profesorica nas je ucila kako opisati svoj dan i tako pricala , i kaze Ich bin müde, sto znaci ja sam umorna i mi kao pubertetlije smo se poceli smijati , a ja svojim cudnim smijehom najglasnije, kad profesorica kaze znam sta mislite ali to znaci da sam umorna i onda sam ja rekla umorna od mu**,naravno zavrsila sam taj razred sa vrlodobrim vladanjem :sleeping:
[url=http://www.ladypopular.com.hr/?recruit_id=17162]slika[/url
maja_sarajevo
Newbie
Newbie

Have thanks: 0 time

PostPostao/la pametna glavica » 28 ožu 2011, 19:50

bilo je to na satu vjeronauka....jedan tip dok je išao baciti papir u koš za smeće zapeo je za nečiju torbu i pao koliko je dugaćak i širok....naravno želio je opsovati i počeo je "a u tri" učiteljica ga pogleda"kile šećera idu dva jajeta!" a mi se počeli smijati kao ludi :thumbsup:
pametna glavica
Sr. Member
Sr. Member

Have thanks: 4 times

PostPostao/la nora-noe » 13 tra 2011, 23:30

evo jos jedan moj:mi kao i obićno škicamo kada ide ućiteljica,i tako se ja sad pravila važna:ućiteljica na vidiku a oni svi poćeli bježati,i ja također,ali ja sam se potepla na nekog dećka i roknila i naravno završila pod ućiteljicinim nogama.....sramoteee
nora-noe
Full Member
Full Member

PostPostao/la anaviolina12 » 23 tra 2011, 16:00

Jednom nam je učiteljica spominjala kako su ljudi prije vjerovali u božanstva... I jedan iz razreda, koji staalnoo brblja, upita: "A učiteljice e postojiju vještice?" A učiteljica mu odgovori:"Da, ima tu jedna u našem razredu!" Možda se sad ne čini tako smiješno, ali tad je bilo. A ta vještica je zapravo bio taj brbljavac xDD
I još jedan...
Na vjeronauku je učiteljica upitala:"Što je Isus rekao Mariji?" A jedan učenik digne ruku i kaže: "Mogu na WC?" xDD :LLooLL:
IME MOJE LADYCE: Ana ana
Jessie J - Nobody's perfect ;D pogledajte: http://www.youtube.com/watch?v=aSZVYZTze74
anaviolina12
Newbie
Newbie

PostPostao/la anaviolina12 » 19 svi 2011, 14:45

anaviolina12 je napisao/la:Jednom nam je učiteljica spominjala kako su ljudi prije vjerovali u božanstva... I jedan iz razreda, koji staalnoo brblja, upita: "A učiteljice e postojiju vještice?" A učiteljica mu odgovori:"Da, ima tu jedna u našem razredu!" Možda se sad ne čini tako smiješno, ali tad je bilo. A ta vještica je zapravo bio taj brbljavac xDD
I još jedan...
Na vjeronauku je učiteljica upitala:"Što je Isus rekao Mariji?" A jedan učenik digne ruku i kaže: "Mogu na WC?" xDD :LLooLL:

i još bih dodala... jednom kad smo Little Princess, lady Tihi i ja bile u školskoj kuhinji na ručku, nasuprot nas je bio neki prvašić, vrlo smiješan... xD on nama govori kako je on napisao ~3 REDA~ i s prstom ide po stolu, kaže redove i govori:"vidi, prvii reeed, druuuugiiii reeeed, treeeećiii reeeed!" i tak 2 puta, a drugi put kad je tak išel je s rukom trknul jednog dječaka koji je bio pokraj njega, baš je tad pio sok, onda mu se sve polijalo, i po očima i po hlačama! :ludi smeh: izgledalo je kao da se popiškio u gaće!!! a, Little Princess mi je rekla kako je čula dok je on nekom govorio da piše svoj tajni dnevnik na kompjuteru! Sigurno gleda dnevnik patke matilde!!!! :ludi smeh: :ludi smeh: :ludi smeh: xDDDD mooožda se sad dok čitate i ne čini tako smiješno, ali.... ja sam se skoro zagutila od smijeha! xDDD
IME MOJE LADYCE: Ana ana
Jessie J - Nobody's perfect ;D pogledajte: http://www.youtube.com/watch?v=aSZVYZTze74
anaviolina12
Newbie
Newbie

Re: Zabavni trenuci

PostPostao/la Lahurina » 19 svi 2011, 15:07

Tako mom frendu kad je išao na wc doša prvaš i počea Ja znan kung fu :karate: :karate: :karate: :karate: :karate:
♥Knjiga je najbrži auto za put oko svijeta♥
♥J. K. Rowling♥
♥Harry James Potter♥
♥The Casual Vacancy♥
Lahurina
Hero Member
Hero Member

Have thanks: 6 times
National Flag:
Croatia

PrethodnaSljedeća