Tema za ljubavne probleme i dileme

Pričajmo o nekim stvarima izvan igre...

Re: Tema za ljubavne probleme i dileme

PostPostao/la Lahurina » 29 kol 2011, 18:33

viki kikiriki je napisao/la:znam šta mene čeka,ruganje,ismijavanje,suze i jedno veliko NE ! imam veliki peh,zato bolje ne pokušati :D

I mene
♥Knjiga je najbrži auto za put oko svijeta♥
♥J. K. Rowling♥
♥Harry James Potter♥
♥The Casual Vacancy♥
Lahurina
Hero Member
Hero Member

Has thanked: 0 time
Have thanks: 6 times
National Flag:
Croatia

PostPostao/la Lady Diannchy » 29 kol 2011, 21:24

Neam face da ga pitam, a i strah me...Dosta sam sramežljiva što se dečki tiče :D
Let me tell you five things about One Direction;
They are:
~FabLOUIS
~BrilLIAM
~AmaZAYN
~ExtroadinHARRY
&
~PhenomeNIALL ♥♥♥♥

ONE BAND~ONE DREAM~ONE DIRECTION :-)
Lady Diannchy
Sr. Member
Sr. Member

Have thanks: 0 time
National Flag:
Croatia

PostPostao/la xXx Malena Maza xXx » 29 kol 2011, 21:29

Lahurina je napisao/la:
viki kikiriki je napisao/la:znam šta mene čeka,ruganje,ismijavanje,suze i jedno veliko NE ! imam veliki peh,zato bolje ne pokušati :D

I mene

Što onda pitaš kako ćeš doznati da li mu se sviđaš ili ne kad i sama znaš (misliš) da mu se ne sviđaš, tj. da bi odgovor bio jedno veliko NE?

Znam da sada misliš da sam neka mala, glupa curica koja nema pojma o dečkima (a vjerovatno i jesam :) ), ali...

Skupi hrabrosti, pokušaj... pitaj i prestani se brinuti. Ili će te biti zajedno ili ne. A ako ga ne pitaš uopće nemaš nikakve šanse! Možda već sutra on nađe drugu curu tako da više nećeš imati ni prilike da ga pitaš... I što ćeš onda? Žalit što nikad nisu skupila hrabrosti i biti ljubomorna na njegovu novu curu iako i sama znaš da si bolja od nje? :)

Gle, najgore je što se može dogodit da on kaže ne, kaže svojim priljateljima što se dogodilo, a oni ti se smiju onda par dana.. i gotovo. Barem ćeš onda znati da je potpuni kreten i da više ne moraš gubiti vrijeme na njega, i naravno moći ćeš ga ogovarati s frendicama i toliko ga ocrniti da više ni jedna neće htjeti biti s tim... ^^
xXx Malena Maza xXx
Sr. Member
Sr. Member

Have thanks: 1 time

PostPostao/la Lady Diannchy » 29 kol 2011, 21:31

problem je što je jedna moja frendica bila s njim :(
Let me tell you five things about One Direction;
They are:
~FabLOUIS
~BrilLIAM
~AmaZAYN
~ExtroadinHARRY
&
~PhenomeNIALL ♥♥♥♥

ONE BAND~ONE DREAM~ONE DIRECTION :-)
Lady Diannchy
Sr. Member
Sr. Member

National Flag:
Croatia

PostPostao/la xXx Malena Maza xXx » 29 kol 2011, 21:36

Zašto je to problem? Bila je s njim, znači da više nije... sada je slobodan i ako ćeš ti biti s njim ona ti to ne može zabraniti. Naravno, ali s druge strane može biti da je ta frendica i dalje zaljubljena u njega pa zato nju prvo pitaj. Ne moraš izravno, već nekako izmotaj to... pitaj tko joj je sada simpatija ili dečko, a ako kaže nekog drugog... :)
xXx Malena Maza xXx
Sr. Member
Sr. Member

Have thanks: 1 time

PostPostao/la missmiley » 29 kol 2011, 22:03

U potpunosti se slažem sa svime što je xXx Malena Maza xXx rekla do sada ;3
There should be laughter after pain
There should be sunshine after rain
missmiley
Sr. Member
Sr. Member

National Flag:
Russian Federation

PostPostao/la viki kikiriki » 29 kol 2011, 22:15

xXx Malena Maza xXx je napisao/la:
Lahurina je napisao/la:

I mene

Što onda pitaš kako ćeš doznati da li mu se sviđaš ili ne kad i sama znaš (misliš) da mu se ne sviđaš, tj. da bi odgovor bio jedno veliko NE?

Znam da sada misliš da sam neka mala, glupa curica koja nema pojma o dečkima (a vjerovatno i jesam :) ), ali...

Skupi hrabrosti, pokušaj... pitaj i prestani se brinuti. Ili će te biti zajedno ili ne. A ako ga ne pitaš uopće nemaš nikakve šanse! Možda već sutra on nađe drugu curu tako da više nećeš imati ni prilike da ga pitaš... I što ćeš onda? Žalit što nikad nisu skupila hrabrosti i biti ljubomorna na njegovu novu curu iako i sama znaš da si bolja od nje? :)

Gle, najgore je što se može dogodit da on kaže ne, kaže svojim priljateljima što se dogodilo, a oni ti se smiju onda par dana.. i gotovo. Barem ćeš onda znati da je potpuni kreten i da više ne moraš gubiti vrijeme na njega, i naravno moći ćeš ga ogovarati s frendicama i toliko ga ocrniti da više ni jedna neće htjeti biti s tim... ^^

fala ti :)
DirectionInfection.Kako da ju dobijete?Samo 50x poslušate svaku pjesmu od 1D-a.Simptomi? Prečesto udaranje glavom o zid,nesanica,pseće ludilo.Lijek?Još ništa nije otkriveno.Kako da ju izbjegnete?Nikako.Jednog dana će sviju snaći. :)

slika
viki kikiriki
Hero Member
Hero Member

Have thanks: 5 times

PostPostao/la Littleprincess » 14 ruj 2011, 17:28

xXx Malena Maza xXx je napisao/la:Što onda pitaš kako ćeš doznati da li mu se sviđaš ili ne kad i sama znaš (misliš) da mu se ne sviđaš, tj. da bi odgovor bio jedno veliko NE?

Znam da sada misliš da sam neka mala, glupa curica koja nema pojma o dečkima (a vjerovatno i jesam), ali...

Evo upravo ovo se meni dogodilo,i sad ja mislim koji je on kreten,a zapravo sam ja ta velika glupaša koja nije imala hrabrosti doznati istinu..sad sam na fejsu vidila da je u vezi sa jednom od mojih BF..ona mi je rekla poslije škole da ga voli neznajući da i ja osjećam isto i dođem doma,napišem zadaću,jedem,odem na fejs i zum!Najnovija vijest..baš me pogodilo..a najgore je to što moramo pod svakim predmetom sjedit skupa jer je razrednica tako rekla!!osječam se kao da ću puknuti..sad bi najrađe zaplakala,ali nisam sama doma pa nemogu.. ;( ;( ;( ;( tako da cure dok još imat ešansu i mrvicu nade predlažem vam da to iskoristite dok nebude prekasno.. :( :(
♥ Love to One Direction - only thing in my life that will never disappear. ♥
Littleprincess
Hero Member
Hero Member

Have thanks: 5 times
National Flag:
Ireland

PostPostao/la Lahurina » 14 ruj 2011, 18:41

Hvala, ali ja bih rađe gledala ga s distance makar se oženio
♥Knjiga je najbrži auto za put oko svijeta♥
♥J. K. Rowling♥
♥Harry James Potter♥
♥The Casual Vacancy♥
Lahurina
Hero Member
Hero Member

Have thanks: 6 times
National Flag:
Croatia

PostPostao/la Micy04 » 14 ruj 2011, 21:27

Čuj,mislim da je život pun malih i velikih razočarenja,nije zadnji,neće se udati za tu tvoju 'bf' ..ako je tako možemo nazvati..A znam,to te izjeda,ali,ona ne može protiv svojih osjećaja..A i ako nisi starija,to ti je sve prolazno..
Svi živimo neki život novi,a molimo stari da se vrati...
Micy04
Hero Member
Hero Member

Have thanks: 2 times

PrethodnaSljedeća

Natrag na Offtopic