Šta vas najviše nervira

Pričajmo o nekim stvarima izvan igre...

Re: Šta vas najviše nervira

PostPostao/la Lahurina » 08 sij 2012, 16:48

Živciraju me cure koje se ponašaju kao smeće prema onima koje su dale minuse
♥Knjiga je najbrži auto za put oko svijeta♥
♥J. K. Rowling♥
♥Harry James Potter♥
♥The Casual Vacancy♥
Lahurina
Hero Member
Hero Member

Has thanked: 0 time
Have thanks: 6 times
National Flag:
Croatia

PostPostao/la Littleprincess » 08 sij 2012, 20:29

O onim curama na listi negativnih glasaća imam najbolje mišljenje,jer su one bar iskrene,a ne kao one koje ti daju max,a da te ni ne pogledaju,nego eto samo tako da bi ti ga dale.Nervira me kad srijedom dobijem 50 poruka u 10 minuta,tipa: max,svrati,borim se za podij.Nervira me kad vidim da su na podiju cure bez imalo stila,a na podiju su samo zato što plaćaju druge da ih reklamiraju.Nerviraju me one koje doslovno MOLE za glasove i dođu na podij.Nervira me kad cura ima 50-ak dana igre,15 level,NORMALNO kupuje tisuće i tisuće dijamanata i onda dođe na podij,bez truda,a ne kao druge koje se trude i koje igraju LP po godinu,dvije zbog zabave,a ne zbog podija.Nerviraju me neiskreni komentari,kad napiše lijepa si,samo zato da bi ja svratila do nje i dala joj max. -.-
Meni su osobno drage ladyce koje daju iskrene komentare i maxiće,ali i koje daju iskrene minuse i mišljenja,ali su mi opet najdraže one koje imaju svoje mišljenje,ali ga ne dijele s drugima,ne komentiraju nego jednostavno samo igraju igru. :)
Evo sad sam se raspisala.ufff. :huh:
♥ Love to One Direction - only thing in my life that will never disappear. ♥
Littleprincess
Hero Member
Hero Member

Have thanks: 5 times
National Flag:
Ireland

PostPostao/la Ružičasta_lady » 08 sij 2012, 22:50

Da ili 3 razina kričavo narančasta kosa nema make up... i ona bi na podij e pa mislim! Ja mislim da na podij dolaze one s puno glasova a glasove treba zaslužit ljepotom! A neke kao što je Littleprincess reka kupuju tisuće dijamata i dođe na podij bez truda jer joj je sve u dijamntima. ili reklamiranje za novce? Pa mislim to je kao kupovanje glasova. Ili cura sam manje od 8 raz "uzvračuje max". Ako uzvračuje max ja sam Mona Lisa. I kad da nevidljivi max. Ček max ili minus daš jer to nije isto! I meni ne smeta kopi paste jer to uljepša poruku al da to stavljda 1000x na dan a onda već smeta.
\slika
Ružičasta_lady
Hero Member
Hero Member

Have thanks: 0 time
National Flag:
Croatia

PostPostao/la Littleprincess » 18 ožu 2012, 13:40

Jojj,kako sam se iznervirala..Posalje meni neka mala maloprije u poruku,daj mi korisnicko ime i lozinku,nabavit cu ti dijamante,ja ih imam 1000,a ona 5.level,u onoj odjeci koja se na pocetku igre dobije,ja sam joj lijepo rekla,da su njoj vjerovatno potrebniji nego meni i da ih sebi nabavi. :P
♥ Love to One Direction - only thing in my life that will never disappear. ♥
Littleprincess
Hero Member
Hero Member

Have thanks: 5 times
National Flag:
Ireland

PostPostao/la Nera02 » 18 ožu 2012, 19:06

i meni je došlo par takvih poruka, ali ja sam prijavljujem.
Littlep, hvala ti što si me podsjetila da ova tema postoji :D :D ja ju vidjela danas, kad si ti postala 8o
mene nervira kada ja pošaljem izazov i zato me neke dodaju na listu ignoriranih ili mi šalju uvredljive poruke :thumbdown:
nije mi toliko stalo da ne budem nikome na ignoriranima, ali dovoljno je da mi samo odbiju izazov... :cursing:
slika
Nera02
Hero Member
Hero Member

Have thanks: 12 times
National Flag:
Croatia

PostPostao/la miley5899 » 07 tra 2012, 13:16

Najviše me nervira kad me neke ladyce mole za novce i kažu da će ih vratiti,a ne bi ih vratili sigurno :cursing: i kad kažu da su dali max,a zapravo uopće nisu glasali ili su dali minus :wacko:
slika
miley5899
Jr. Member
Jr. Member

Have thanks: 3 times
National Flag:
Croatia

PostPostao/la Nevensy » 10 tra 2012, 12:16

nervira me kada vređaju!!! :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing:
slika

Teško je čekati ono što znaš da se možda nikada neće dogoditi.Još teže je odustati ako je to ono što si oduvek želeo.

Nevensy

Nevensy
Newbie
Newbie

Have thanks: 2 times

PostPostao/la LPBACKPLEASE » 03 lip 2016, 16:13

Nerviraju me one koje su nešto ko i jake, i onda slabim ladycama šalju svakakve poruke!
LPBACKPLEASE
Newbie
Newbie

Have thanks: 0 time

Prethodna

Natrag na Offtopic