The suite life on deck

The suite life on deck

PostPostao/la Lahurina » 08 svi 2011, 14:48

Velika je vjerojatnost da nitko od vas nije čuo za ovu savršenu i predivnu seriju. Prati živote blizanaca Codya (Cole Sprouse) i Zacka (Dylan Sprouse) Martin koji idu u školu na brodu po imenu Seven Seas High. Ime broda je S.S.Tipton. Nosi ime po čovjeku koji ga je napravio Wilfred Tipton, a njegova kćer (priglupa) također ide u školu i zove se London (Brenda Song)
Serija ima 3 sezone i upravo je završila. Ako želite možete je gledati na youtubeu, ali morate znati engleski jer nije prevedena. Samo upišete Suite life on deck season 1 episode 1 part 1 pa part 2 i part 3. Bila bih jako zahvalna kada bi netko od vas pogledao barem jednu epizodu i rekao mi da li mu (joj) se sviđa ili ne. Ako ipak želite pogledati, a ne znate engleski dobro mogu vas upoznati s likovima.
Cody Martin Glumi ga kako sam prije navela Cole Sprouse. On je zreo intaligentan blizanac koji voli školu i sanja da će jednog dana biti primljen u Yale. Od svog blizanca Zacka mlađi je deset minuta. Nije dobar u sportu i Zack mu uvijek govori da je promašaj. Na kraju 1. sezone počinje hodati s Bailey Pickett. Radi kao dostavljač ručnika.
Zack Martin glumi ga Dylan Sprouse. Za razliku od Codyja nije baš bistar ni zreo, ali je dobar u sportu. Velika je ljenčina i najbolji mu je prijetelj Woody Fink. Vjeruje da su cure kao čarape. Ako jednu izgubiš možeš ukrasti tuđu. Ali prestaje vjerovati u to na početku 3. sezone kada se stvarno zaljubi u Mayu.
Bailey PickettGlumi ju Debby Ryan. Bistra i pametna poput Codyja, voli školu i dolazi sa farme.
Woody FinkGlumi ga Matthew Timmons. Zackov najbolji prijatelj. Živi s majkom i očuhom Steveom kojega mrzi i stalno ga spominje kao negativca.
Marcus LittleGlumi ga Doc Shaw. Mega super zvijezda Lil Little. Dolazi na brod i zabavlja se nejviše sa Zackom, ali odlazi kada je snimio spot koji je postao humoristična serija i on je dobio ulogu.
London TiptonGlumi ju Brenda Song. nasljednica velikog bogatstva koja vjeruje da joj znanje ne treba u životu i zato ništa, ali baš ništa ne zna. Ima "prijatelje" i dijeli sobu s Bailey što mrzi. Ima cijelu podmornicu cipela, brod slijedi avion šešira, a čak je jednom odvorila trgovinu odjeće koju nije prodavala već joj je trgovina bila veliki ormar.
Marion Moseby Glumi ga Phillip Lewis. On je glava cijelog broda. Strog je i neobično se oblači. Zafrkavaju ga zbog visine i stalno nosi džepne marame.
Emma TutweillerGlumi ju Erin Cardillo. Nastavnica koja se brine da učenici nešto nauče. Svaki sat počne pričati o svojim dečkima iako niti jednoga više nema. Svaki put kad bi ju neki dečko napustio kupila bi si mačku i zato ima punu sobu mačaka.
Maya Bennett Glumi ju Zoey Deutch. Zackova cura. Dolazi iz New Yorka i voli sport.
AddisonGlumi ju Rachael Kathryn Bell. Ona je Woodyeva mršava brbljava cura.
Evo slika: slika slika
Ako imate kakvih pitanja samo pitajte, ako ne razumijete epizodu ja ću vam je objasniti samo recite ;)
slika
♥Knjiga je najbrži auto za put oko svijeta♥
♥J. K. Rowling♥
♥Harry James Potter♥
♥The Casual Vacancy♥
Lahurina
Hero Member
Hero Member

Has thanked: 0 time
Have thanks: 6 times
National Flag:
Croatia

Re: The suite life on deck

PostPostao/la Littleprincess » 08 svi 2011, 16:12

Gledala! :) Film je predobar i da mogu vratila bih vrijeme unatrag da gledam sve ispocetka... :cya: :miss you: :plakanje: :plakanje: :miss you: :cya:
♥ Love to One Direction - only thing in my life that will never disappear. ♥
Littleprincess
Hero Member
Hero Member

Have thanks: 5 times
National Flag:
Ireland

PostPostao/la -merGi3- » 08 svi 2011, 18:17

Obozavam ovu seriju! :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:
slika
-merGi3-
Newbie
Newbie

Have thanks: 0 time

PostPostao/la matejabudek » 09 svi 2011, 13:52

ejj lahurina nesretna sam što je završila serija...a stvarno sam obožavala gledat cody-ja i zack-a ;( ;( :miss you: :miss you: :miss you: :cya: ----da bar još ima epizoda i da odgovorim na tvoje pitanje...da sviđa mi se jer je stvarno super...nadam se samo da če bit još takvih sličnih serija ;( ;(
slika slika
matejabudek
Jr. Member
Jr. Member

Have thanks: 0 time

PostPostao/la Lady Diannchy » 24 svi 2011, 18:43

Hmm...ja tu seriju nikada nisam gledala.....po komentarima vidim da je stvarno dobra, pogledat ću na youtube-u par epizoda, pa da komam :D
Let me tell you five things about One Direction;
They are:
~FabLOUIS
~BrilLIAM
~AmaZAYN
~ExtroadinHARRY
&
~PhenomeNIALL ♥♥♥♥

ONE BAND~ONE DREAM~ONE DIRECTION :-)
Lady Diannchy
Sr. Member
Sr. Member