Tema za modno osvještene persone

Tema za modno osvještene persone

PostPostao/la Paulo_Coelho » 16 sij 2011, 18:28

Evo jedna tema za opuštanje po mom izboru. S obzirom da sam ja jedan pritajeni shoopingoholičar, i nadam se da mi to neće postati najveća strast, uživam u novim, nadolazećim, ali i starijim modnim trendovima, pa sam otvorila ovu temu i ovdje možete postati slikice komada odjeće, obuće, nakita, make up, možete pisati šta mislite o shoopingu, kako vi volite da se oblačite, koji su vam omiljeni brendovi, neka iskustva u trgovačkim centrima itd..

S obzirom da sam ja i otvorila temu, ja ću prva početi da šaram po njoj :D

Mislim da je shooping jedan jako bitan segment u životu jedne žene i ja naprosto uživam u njemu. To naravno nije moja velika strast, nisam previše zaljubljena u izloge, ali svakako volim sebe obradovati dobrim komadom odjeće, nekim super dobrim parom čizama, ili pak sa nekim sexy donjim rubljem.. vrlo često takav gest koji sama sebi priredim, učini da se osjećam bolje, ljepše, ženstvenije, sofisticiranije, ili mi pak popravi raspoloženje.. :thumbup:

Još više me raduje kad se moj mužek sjeti da me obraduje nečim, ali nekad i žena sama sebi treba posvetiti maximalnu pažnju i sama sebi nešto pokloniti.. :D

Na odjeću trošim dosta novca, ali naravno gledam da imam određenu granicu. Od aktivnih modnih trendova kupujem nešto što je pristojne cijene, ali nije obaveza da odjeća bude nekog posebnog brenda, bitno je da ugodna, kvalitetna, lijepa ili možda kreirana po uzoru na kreacije poznatih modnih dizajnera.

Ja preferiram kezual varijante, ali naravno volim i da se malo "picnem" i popnem na štikle..
Posljednje što sam kupila jest ovaj stvarno super veš, ugodan, elegantan, profinjen, lijep, u crnoj boji, našla sam i slikicu pa je lijepim.. nekad nisam vodila računa o rublju, nisam mu pažnju posvećivala, ali nakon jedne emisije na novoj tv, promijenial sam mišljenje i shvatila da se puno bolje osjećam u ljepšem rublju. evo i slikica, valjda nije previše bezobrazno :D :
Privitak/ci
lisca.jpg
lisca.jpg (21.05 KiB) Pogledano 3757 put/a.
slika
Ponekad se stvari u životu mijenjaju tako brzo, da se ne stigneš na njih priviknuti !!!
Paulo_Coelho
Jr. Member
Jr. Member

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Re: Tema za modno osvještene persone

PostPostao/la plava_lady » 17 sij 2011, 00:37

sviđa mi se tema, s obzirom na to da je i igrica povezana s modom.. to je tvoj pokušaj oporavka foruma? vrlo domišljato.. :)
ja mrzim šoping. moja mama veli da sam ko muško po tom pitanju. iritira me kad stane ispred svakog prokletog izloga. ili kad trebamo ući u dućan, a ona prije toga gleda izlog. kaj gledaš, sve je to unutra! :)
idem u šoping kad mi nekaj treba. i to na način da, ak kupujem čizme, gledam samo čizme. ne gledaju se hlače, haljine, majice i sl. to gledam kad je vrijeme za to..
kad me moje cure nagovore da odem s njima u šoping (što je stvarno rijetko jer kako rekoh, ne idem ako ne moram) onda me uglavnom posjednu na one stolce ili fotelje, a najdraže mi je kad isprobavaju obleku pa se zasjednem u neku kabinu.. :)
išla sam s dečkom prošli tjedan na late night shoping u west gate (šopingholičarke, čule ste za wg? :) ). bilo je katastrofa. ja sam, neiskusna glupača, mislila da će bit neka gužvica, al kad sam tamo došla, šokirala sam se. pomahnitala gomila grabila je robu s polica, naguravala se, redovi su bili do izlaza... gužva, vrućina, kaos. pogađate da nisam ništa kupila? otišli smo na kebap u lokalnu pečenjaru, što dalje od potrošačkog ludila!
to nisam ja, to je moja schauma...
plava_lady
Jr. Member
Jr. Member

PostPostao/la Black_lady » 17 sij 2011, 00:57

plava_lady je napisao/la:iritira me kad stane ispred svakog prokletog izloga. ili kad trebamo ući u dućan, a ona prije toga gleda izlog. kaj gledaš, sve je to unutra! :)

Da to je mene iritiralo kad sam sa starom prije išla u šoping.. ona pol sata stoji tam pred izlogom i gleda i ono vidi kak fora.. :D kaj mi znaći stajat pred izlogom i gledat rađe odem neš probat i ak mi dobro stoji kupim i malo razgledam dućan... :)
(●̮̮̃•̃)♥(●̮̮̃•̃)
─█─ ─█─
♥ ŁoVE ¡s ŁoVE ♥
♥ ŁoVE ¡s YoU ♥
♥ I ŁoVE ŁoVE ♥
♥ So I ŁoVE YoU ♥ :)
Black_lady
Full Member
Full Member

Have thanks: 2 times

PostPostao/la marcca-lady chanson » 17 sij 2011, 11:00

super tema :thumbsup:

ja volim shopping. imam sreće što imam lijepu liniju pa mu puno odjeće paše. najviše obožavam kupovati haljine i cipele, hlače već kupim prve koje vidim. nije mi bitno da je odjeća neke dobre marke, ali ipak volim skandal, xnation, a od skupljih marki preferiram benetton. najbitnije mi je kod odjeće da izgledam dobro u njoj i da je kvalitetna.
živcira me što zadnjih godina ne mogu naći npr tople čizmice, sve je nekako tanko, nekvalitetno, a skupo...
sanjam da ću si jednog dana priuštiti neke cipele od diora, jer su mi kreacije diora savršene za ženu kao što sam ja.
volim ekstravagantan, ženstven stil, koji pomalo odudara od modnih trendova, ali je i svevremen.
slika
slika
slikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslika
marcca-lady chanson
Jr. Member
Jr. Member

PostPostao/la Paulo_Coelho » 17 sij 2011, 15:59

Obično kupujem neki komad odjeće kada ga "sretnem" u izlogu i svidi mi se (naravno ne kupim baš sve što mi se svidi, nego inače po potrebi).. a od marki kao što Chanson reče, nije nužno da je markirano, ali svakako preferiram Amisu, H&M, Benneton , Pimkie..sve su to marke koje možeš povoljno kupiti, a kvalitet i trend :)..i ja sam također zadovoljna kilažom, visoka sam 175 a teška bila 59, sad sam se preko zime malo udebljala ;( ..ali smršam ja već do ljeta 8)
volim kupovati skoro sve odjevne predmete, za svaki dan obično farmerice, neke tunikice ili malo eleganije majice, koje farmericama daju neku notu sofisticiranosti, a kad je jeans upitanju onda Legend jeans mi je No 1 i inače uzimam tamnije, jer imam malo šire kukove, da malo skrenem pažnju s njih :)..od haljinica, njih preferiram ljeti uglavnom, npr ova na slici boje ciklama od H&M-a mi je onak za neke svečanije prilike vrh, imam sličnu..lajkam crnu suknju sa slike Chanson, volim odjevne predmete sa dubokim pasom, hlače sa tregerima ili suknje, a i ta poslovna crno-bijela varijanta mi je odlična..
što se tiče obuće, inače obuvam ravnije, jer sam stalno u pokretu, s posla na fax, s faxa kući, ali volim i potpetice za određene prilike.. ali obuća nije kao što je nekada bila, teško se sad nalazi kvalitet za neku pristupačnu cijenu, ako hoćeš dobre, lijepe i kvalitetne moraš ištekat veću svotu novca..
ali torbe i cipele su posebna priča, ali i accessories.. evo nekih slikica koje približno definišu moj style..
Privitak/ci
haljinica crna.jpg
ova mi je stvarno divna za svaku priliku..
haljinica crna.jpg (18.91 KiB) Pogledano 3697 put/a.
H&M ciklama.jpg
legend-jeans.jpg
slika
Ponekad se stvari u životu mijenjaju tako brzo, da se ne stigneš na njih priviknuti !!!
Paulo_Coelho
Jr. Member
Jr. Member

PostPostao/la djulsa » 27 sij 2011, 17:40

slika

ovu haljinicu kupih u mangu neki dan. ovoj teti nekako slampavo stoji, meni stoji bolje, jer sam ja sve lijepo popnila dok su takodjer njene noge jako strkljave dok su pak moje pravilnog oblika. haha zezam se malo, al teti bas ne stoji
slika
djulsa
Newbie
Newbie

Have thanks: 1 time

PostPostao/la stronghits » 27 sij 2011, 19:24

hehe, slažem se ;)
evo nekih izdanja by dior koja se meni jako sviđaju :
slika
slika
Fortes fortuna adiuvat
stronghits
Sr. Member
Sr. Member

Have thanks: 3 times

PostPostao/la Nicoleanja » 29 sij 2011, 23:39

Ja obožavam ići u shoping,a koliko imam odjeće bolje da ne govorim.
Moja mama nije modna dizajnerica,ali one mene čini supeeer u mojoj odjeći kao iz bajke,jer zna s modom!!!!!!! :thumbsup:
slika

[updown] So c-come on you got it wrong to prove
I˙m right I put it in a so-o-ong
I don˙t know why you˙re being shy
and turn away when I look in to your eye eye eyes[/updown]
Everthing I need,I know!!!
Nicoleanja
Sr. Member
Sr. Member