Hakiran acc??????

Hakiran acc??????

PostPostao/la LucaLady » 26 ožu 2012, 21:17

Moja sestra ima problem nick : lucalady

nemoze se logirat na lp uopce.. ujutro je bila a sad nemoze se logirat pa me zvala da vidim sta je... a rekla je da nije davala nikom lozinku niti skidala neke sumnjive programe koji bi mogli "hakat" dijamante..tako el to bug ili je stvarno acc hakiran..ja osobno igram igre od xs-a duze vrijeme i ovo je prvi put da se ova nesto dogodilo...dosta je ulozeno u acc i bezveze sad da ga nema vise.. tako da pomoozite! Lp
LucaLady
Newbie
Newbie

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Re: Hakiran acc??????

PostPostao/la ajnica » 26 ožu 2012, 21:26

Draga ovo si mogla prijaviti i u prijavu trenutnih problema a ne otvarati bezveze temu :)Mozda joj je hakiran ali posto nikome nije davala kozinku ne vjerujem...Nek proba vise puta i nek pritisne F5 jer to nekad pomaze bar meni :)
ajnica
Full Member
Full Member

PostPostao/la LucaLady » 26 ožu 2012, 21:31

hehe ja sam musko..sam mi jos sestra nezna rijesit ovake stvari pa sam ja tu jel...da nije nikom davala i sve sam pokusao i neide uopce... pa ako moze da neki admin provjeri o cemu se radi jer imamo cvrste dokaze da je njen acc.. ima broj mobitela sa kojeg je uplacivala itd.. ;)
LucaLady
Newbie
Newbie

PostPostao/la ajnica » 27 ožu 2012, 11:43

a izvini onda...Pa ja nisam admin ali svakako ce ti se neki admin javiti a dok ne dobije svoju lady nek napravi novi racun i sa njega nek se javi i u podrsku :)tako sam bar ja kad mi se to isto desilo samo sto meni ladyca nikada nije bila vracena ali nema veze to sad nije bitno... :)
ajnica
Full Member
Full Member

Natrag na Arhiva