Zdravlje

Zdravlje

PostPostao/la CrazyD » 18 vel 2012, 02:15

Vec par dana imam sreću 200, glad i žeđ držim na 0, energiju i higijenu na 100... medutim, zdravlje mi svejedno svaki dan pada... zasto? sto ne bi to tribalo biti da ako su mi sve ostale instance visoko, da ce i to biti sve bolje, a ne padati... trenutno mi je zdravlje na 59... jucer je bilo 60 i nesto...
CrazyD
Newbie
Newbie

Has thanked: 0 time
Have thanks: 1 time

Re: Zdravlje

PostPostao/la Lahurina » 18 vel 2012, 09:43

To svaki dan kao i sve ostalo pada...možeš ga održavati s onim tabletama koje možeš kupiti ondje gdje kupuješ hranu i piće, ali pazi to ti smanjuje sreću
♥Knjiga je najbrži auto za put oko svijeta♥
♥J. K. Rowling♥
♥Harry James Potter♥
♥The Casual Vacancy♥
Lahurina
Hero Member
Hero Member

Have thanks: 6 times
National Flag:
Croatia

PostPostao/la viki kikiriki » 18 vel 2012, 11:50

CrazyD evo jedan štos koji će ti pomoći da zdravlje povećaš a da ti se sreća ne smanji
1. smršaj 4 kile
2. kupi i konzumiraj 1 bočicu tableta
3. kupi i konzumiraj 2 pržena krumpirića...
sreća ti bude kao prije, kao i težina, a zdravlje povećano za 10%... kako lahi kaže, to ti dnevno opada kao i sreća, težina itd...
DirectionInfection.Kako da ju dobijete?Samo 50x poslušate svaku pjesmu od 1D-a.Simptomi? Prečesto udaranje glavom o zid,nesanica,pseće ludilo.Lijek?Još ništa nije otkriveno.Kako da ju izbjegnete?Nikako.Jednog dana će sviju snaći. :)

slika
viki kikiriki
Hero Member
Hero Member

Have thanks: 5 times

PostPostao/la Barbika » 20 vel 2012, 18:50

Ne opada zdravlje svaki dan kao i ostalo :) Nego ovisi od ostalih karakteristika. Meni je uvijek na 95 jer svaki dan idem sa Lady terapeutu i kupujem sladoled, a stavim je na tusiranje svaka 2-3 dana mozda ;)
Barbika
Newbie
Newbie

Have thanks: 0 time

PostPostao/la ajnica » 20 vel 2012, 19:06

eh meni isto ne opada zdravlje uvjek ali nekada i opada a kad mi ne opada to su ovakve karakteristike i ovo radim sreca mi je uvjek iznad 130 a ja kupujem 3 jabuke i 1 bocicu vode stavljam je da radi i nakon toga je stavim da spava pa onda da se kupa i vodim je terapeutu skoro svaki dan.a i super savjet viki.
ajnica
Full Member
Full Member

Have thanks: 0 time

Natrag na Arhiva