Unknown Man odlazak

Članovi tima, obavijesti, promocije, odsustva.

Unknown Man odlazak

PostPostao/la UNKNOWN MAN » 18 lis 2010, 10:15

Evo obavestenje i za Ladyce , ovom prilikom vam javljam da od danas necu vise biti u LP Timu zbog ovih ili onih razloga , zahvallio bi vam se na svemu , pogotovo na tome sto ste me slusali dok sam bio ovde , i bili deo ove zabave , mislim da ko god je bio ovde na forumu makar jednom je znao ko je Unknown Man sto svedoce i 925 poruka za 4-5 meseci koliko sam samo bio na LP , tako da mislim da sam svakom kome sam mogao izasao u susret , posavetovao , odgovorio na razna pitanja , pohvalio , iskritikovao , banovao , izbrisao , nagradio itd Smatram da sam dao veliki doprinos ovoj igri i forumu , tako da jednim delom mirne duse odoh dalje , drugim delom ostaje mi zal za svima vama ali vi ste vec velike devojke snacicete se vec i bez mene :) Tu su vam i dalje dobre devojke u Timu povrh svega i dobri poznavaoci igre , tako da ljudi se menjaju a forum i igra ostaje s toga budite dobre , cuvajte forum , ovo je mesto da se svi zabavite lepo , nemojte se svadjati , nemojte praviti posao bez posla Moderatorima i puno srece kako na igrici tako i na Privatnom planu . Nisam nesto slatkoreciv mnogo ali evo zasluzili ste na kraju da vam kazem da cete mi nedostajati da ne upotrebim neku drugu rec :)

Sve sto ste do sada meni slali , i inace oni koji su imali tu naviku da se meni obracaju za probleme , zamolicu samo da od sada salju Jaime ili Peper u zavisnosti od samog problema da ne bi bile poslate uzalud ... Pozdrav jos jednom
UNKNOWN MAN
Hero Member
Hero Member

Has thanked: 0 time
Have thanks: 3 times

Natrag na Tim